Kurumsal

telematbaa.com, uzun yıllara dayalı ajans deneyimiyle matbaacılık hizmeti sunarken, kullanıcı kolaylıkları ve müşteri memnuniyetini de ayrıcalıklı olarak yerine getirmiş, %100 kalite - %100 iade garantisi veren ilk sektörel firma olmuştur.

Firmamız Hakkında;
Ulusal ve Uluslararası ürün - hizmete dayalı stratejik Tanıtım Hizmetleri uzmanı olan İdeal Ltd. Şti., 1992 yılından günümüze değin binlerce projeye imza atmış, müşteri memnuniyeti odaklı katma değerler sağlayan REKLAMCILIK - MATBAACILIK, PROMOSYON ve ORGANİZASYON firmasıdır.

Online Matbaacılık Sisteminde ki 10 yıllık deneyimi ile dünya teknolojilerini sizler için takip etmekte ve ayrıcalıklı hizmetlerinin devamı için yatırımlarını sürdürmektedir.

Misyonumuz;
İdeal Reklamcılık Ltd. Şti.; izinde markalaşan "telematbaa.com" müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, internet tabanlı online tasarım, matbaacılık ve tanıtım hizmetlerini ajans kalitesinde sunmak için kurulmuştur.

"telematbaa.com" güvenli site altyapısı, matbaacılık hizmetlerine getirdiği kolay alış veriş sistemi, garanti ve iade koşullarına gösterdiği özenle, üretim kalitesinden ödün vermeksizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vereceğini ve müşteri haklarını koruyacağına taahhüt ederken, uzun yıllar hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz:
Teknolojik sektör yapılanmasını, deneyimli web master, grafikerler, halkla ilişkiler uzmanı ve stratejik mecralarda hizmet veren çözüm ortakları ile, en son teknolojik donanımları bünyesinde barındıran "telematbaa.com"un vizyonu; müşterilerine güvenilir, üstün kaliteli, artı değerleri olan hizmetler vermek, “İdeal Reklamcılık Ltd.’nin deneyimleri ile oluşan birikimini, günümüz teknolojik gelişmelerine entegre ederek, "telematbaa.com´dan" gelecek süreçte de hizmet kalitesi olarak memnuniyetinizi sürdürmektedir.

Saygılarımızla
"telematbaa.com"
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız